środa, 23 lutego 2011

candy - wyniki - candy

Zanim ogłoszę wyniki, należą Wam się wielkie podziękowania za zainteresowanie moimi skromnymi zestawami i tak liczny udział... DZIĘKUJĘ!!!
I już teraz wszystkich, którym nie poszczęściło się losowaniu (ale tych wylosowanych również;)) zapraszam na candy powitalne na nowym blogu Pracowni rękodzieła i sklepu internetowego art-sklepik.A teraz konkrety, na które zapewne czekacie...

1 - przydasie różne różniste; 
wszystko to, co u mnie by się zmarnowało :(
otrzyma... malutka

*   *   *

2 - trzy ptaszki z kwiecistych tkanin
otrzyma... Danuta 

*   *   *

3 - trzy solne serca decou z kwiecistym motywem
otrzyma... theyooka 

*   *   *

4 - Śpioszka w kwiecistej piżamce
otrzyma... Karmeleiro

*   *   *

Dzisiejszy dzień - 23 lutego - to rocznica naszego związku z Kotem:) Wszystkie Panie, które obstawiały rocznicę lub ważne wydarzenie związane z moją relacją damsko-męską wzięły udział w losowaniu nagrody niespodzianki.
Niespodziankę za rozwikłanie zagadki otrzyma... z uśmiechem przez życie

Gratuluję wszystkim serdecznie i poproszę o adresy do wysyłki - paczuszki nadam w pierwszych dniach marca, gdyż dziś wieczorem wyjeżdżamy w poszukiwaniu tatrzańskiej przygody :)

wtorek, 22 lutego 2011

króliki przywołują wiosnę

W świecie blogowym króliki rozmnażają się jak...króliki:) U mnie też długouchy zaklinający pogodę i zwiastujący wiosnę...


Trzymajcie się ciepło w te mrozy póki co!!!

p.s. Lista candy zamknięta zostanie dziś o północy - wyniki nocnego losowania i małą niespodziankę ogłoszę w środę rano!

poniedziałek, 21 lutego 2011

czwartek, 17 lutego 2011

"Koty lubią, by drzwi były wciąż otwarte. To na wypadek gdyby chciały zmienić zdanie." [Rosemary Nisbet]


Moja Kota - Klarka, która reaguje jedynie na imię Kicik :)  Przygarnięta z ulicy 7 lat temu. Kiedyś psotka, dziś leniuch, który czasem potrafi pokazać pazurki. Śpi całymi dniami, w weekendy rano wskakuje do łóżka i się wije, jak wąż, pomrukując uroczo. Całymi dniami płacze, kiedy ktoś z domowników wyjeżdża na dłużej, za to na okazanie radości trzeba sobie zasłużyć:) Stoły, szafy, okna, balustrady na balkonie i parapety za oknem (na 9. pietrze:)) nie są jej obce.

poniedziałek, 14 lutego 2011

poduszka miłosna

Moja pierwsza próba z papierem transferowym zaowocowała poduchą dla Kota, ze wspólnym zdjęciem na tle Tatr... Kot kocha Tatry i (chyba;)) mnie, zatem teraz będzie miał nas 'obie' podczas samotnych nocy :)


Zdjęcie 'oprawione jest' w koronkową ramkę, ozdobione kwiatem i ćwiekiem do scrapowania:) Z tyłu zapinana jest na cztery ozdobne guziki. Jest dość puchata, dlatego sprawia wrażenie lekko pomarszczonej.Czuję, że to nie jest moja ostatnia poduszka uszyta w takim stylu, muszę tylko znaleźć w sieci zdjęcia w starym stylu - macie jakieś namiary?

Wszystkim zakochanym i tym poszukującym życzę ciepła i miłości przez cały rok!
Buziaczki i uściski przesyłam!

piątek, 11 lutego 2011

rozważna i romantyczna

Taka właśnie jest najnowsza Anielica w wiosenno-miłosnej sukience...


A ponieważ Anielica pasuje idealnie do wyzwania w Szufladzie - Wyzwanie #17 pt. "Zapach miłości" - za chwilę zostanie tam zgłoszona :-)


Życzę miłego początku weekendu - znów znajdziemy więcej czasu na kreatywne działanie!:-)

poniedziałek, 7 lutego 2011

śpiąca królewna

Ślicznie dziękuję za miłe słowa o Śpiochu z poprzedniej notki - mam nadzieję, że odpoczęłyście w ten weekend, nawet jeśli nie wiązało się to ze snem, do którego Śpioch zachęcał :-)

Tymczasem powstała Śpioszka. Sukienka niczym królewny, a to tylko piżamka, w której Śpioszka spędzi dziś caluśki dzień...


Miłego dnia życzę i ciepłe uściski przesyłam!

sobota, 5 lutego 2011

klasyk

Śpioch w klasycznej męskiej koszuli nocnej... Polecam pójść w jego ślady i spędzić dzisiejszy pochmurny i mokry dzień w łóżku! :-)


A tym paniom, które nie mogą pozwolić sobie na słodkie lenistwo życzę owocnego i efektywnego weekendu!

czwartek, 3 lutego 2011

Anioły powracają!

Anieliczka w słodkiej różowej sukieneczce wykończonej koronką i kapelusiku z kwiatkiem uszyta została na zamówienie - prezent dla 2-letniej dziewczynki. Mam nadzieję, że spełni oczekiwania zarówno obdarowującej, jak i obdarowanej...


Dziękuję wszystkim za odwiedziny i zostawianie miłych słów - mam nadzieję, że w nocy nadrobiłam wszystkie zaległości i do każdej z Was zajrzałam :))

Uściski przesyłam i miłego dnia życzę!!!